پذیرش دانشجو

پذیرش مقطع کارشناسی ارشد

ثبت نام الکترونیکی متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد از طریق شیوه نامه اختصاصی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران (تا 5 اسفند ماه تمدید شد)

بدین وسیله به اطلاع داوطلبان شرکت در آزمون اختصاصی کارشناسی ارشد از طریق شیوه نامه اختصاصی می‌رساند؛ پردیس بین المللی کیش با توجه به شرایط مندرج در شیوه نامه، برای نیمسال دوم سال تحصیلی در بهمن ماه  1401 اقدام به پذیرش دانشجو از طریق آزمون اختصاصی می نماید. جهت انجام مراحل ثبت نام الکترونیکی در رشته مورد علاقه و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم، به سامانه ems1.ut.ac.ir مراجعه نمایند. (جهت ثبت نام برای شرکت در آزمون اختصاصی پذیرش نیمسال دوم پردیس کیش به راهنمای گام به گام ثبت نام در پیوست این اطلاعیه مراجعه فرمایید).

لازم به ذکر است، اطلاع رسانی به متقاضیان، منحصراً از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران و وبگاه پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران به نشانی kish.ut.ac.ir صورت می‌پذیرد.  جدول زمانبندی آن نیز متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام، اطلاعیه‌ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه فرمایید.

توجه: متقاضیان موظف‌اند، در بازه‌ی زمانی مقرر، نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی اقدام کنند. به درخواست‌های ارسالی خارج از زمان ثبت‌نام، ترتیب اثر داده نخواهد شد. اطلاعات تکمیلی را در وبگاه پردیس بین‌المللی کیش ببینید.

معاونت علمی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

 

 

پیوست ها: 

1) شیوه نامه اجرایی کارشناسی ارشد پردیس بین المللی کیش (سال1401)

2) رشته های کارشناسی ارشد 1402-1401

3) جدول شهریه

4) سهمیه ایثارگران

5) ویدئوی راهنمای ثبت نام الکترونیکی 

6) شماره تماس های پردیس بین المللی کیش

7) سوالات متداول برای شرکت در مقاطع مختلف تحصیلی در پردیس کیش

8) نکات مهم ثبت نام الکترونیکی