پذیرش مقطع دکتری تخصصی سال تحصیلی 1400-1401

ثبت نام الکترونیکی متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع دکترای تخصصی از طریق شیوه نامه اختصاصی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در سال تحصیلی 1401-1400 (بروز شده در 19 خرداد 1400)

اطلاعیه شماره 2

 

پیرو اطلاعیه شماره ۱ بدین وسیله به اطلاع متقاضیان شرکت در آزمون اختصاصی دکترای تخصصی از طریق شیوه نامه اختصاصی (بررسی پیشینه تحصیلی و مصاحبه) می‌رساند؛ چنانچه شرایط مندرج در شیوه نامه، را دارند، می‌توانند از روز سه شنبه 1400/03/18 تا پایان وقت اداری دوشنبه 1400/03/31 جهت انجام مراحل ثبت نام الکترونیکی در رشته مورد علاقه و بارگذاری مدارک و اطلاعات لازم، به سامانه ems1.ut.ac.ir مراجعه نمایند. (راهنمای گام به گام ثبت نام، در وبگاه پردیس بین المللی کیش به نشانی kish.ut.ac.ir، بخش "فراخوان پذیرش دانشجو" موجود است، آن‌را ببینید).

گفتنی است، اطلاع رسانی به متقاضیان، منحصراً از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه تهران و یا وبگاه پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران به نشانی kish.ut.ac.ir صورت می‌پذیرد. مصاحبه ها به‌صورت برخط (آن‌لاین) در مردادماه خواهد بود و جدول زمانبندی آن و ترتیب رشته ها، متعاقبا از همین سایت، اطلاع رسانی خواهد شد. خواهشمند است قبل از هر گونه اقدام، اطلاعیه‌ها و راهنماهای مربوطه را به دقت مطالعه فرمایید.

توجه: متقاضیان موظف‌اند، در بازه‌ی زمانی مقرر، نسبت به ثبت‌نام الکترونیکی اقدام کنند. به درخواست‌های ارسالی خارج از زمان ثبت‌نام، ترتیب اثر داده نخواهد شد. اطلاعات تکمیلی را در وبگاه پردیس بین‌المللی کیش ببینید.

معاونت علمی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

پیوست ها:

1) شیوه نامه اجرایی آزمون اختصاصی دکتری پردیس بین المللی کیش (سال1400)

2) رشته های دکتری تخصصی 1401-1400

3) جدول شهریه

4) فرم مشخصات عمومی (نیاز است حین ثبت نام الکترونیکی بارگذاری گردد)

5) سهمیه مربیان و ایثارگران

6) ویدئوی راهنمای ثبت نام الکترونیکی

7) شماره تماس های پردیس بین المللی کیش

8) سوالات متداول برای شرکت در مقاطع مختلف تحصیلی در پردیس کیش

9) نکات مهم ثبت نام الکترونیکی