سایت1

این سایت در طبقه همکف و ضلع غربی دانشگاه واقع شده و دانشجویان می توانند همه روزه از اینترنت و  نرم افزارهای مختلف استفاده نمایند .
تعداد سیستم های کامپیوتری  :22عدد
سایر تجهیزات :پرینتر لیزری- تخته آموزشی - تابلوی اعلانات
ساعات کار سایت :از 8:00 الی 18:00
شرایط استفاده از سایت :

برای استفاده از اینترنت در این سایت دو راه وجود دارد که هر کدام به شرح زیر است:

الف) اتصال از طریق شبکه دانشگاه تهران با شناسه یکتا:

بدین ترتیب هرکدام از دانشجویان گرامی به وسیله شناسه یکتای خود که دانشگاه تهران به ایشان اختصاص داده است می توانند با وارد کرد آدرس internet.ut.ac.ir در مرورگر از بستر شبکه دانشگاه تهران احراز هویت شده و طبق قوانین مرکز فناوری اطلاعات از اینترنت بهرهمند شوند.

ب) اتصال از طریق اینترنت اختصاصی پردیس

برای ارتباط از این طریق هر دانشجو باید برای دریافت اکانت داخلی پردیس اینترنت به همراه کارت دانشجویی به مسئول سایت مراجعه کرده و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور با وارد نمودن آن در صفحه احراز هویت پردیس (kishnet.ut.ac.ir) به اینترنت نامحدود پردیس متصل شوند. لازم به ذکر است درصورتی دانشجویان بخواهند در سایت های کامپیوتری پردیس از این طریق اینترنت اختصاصی پردیس متصل شوند نیاز است تا نام کاربری و رمز عبور داخلی خود را در vpn نصب شده روی سیستم های وارد کنند و از اینترنت استفاده نمایند.

توجه: درصورت بروز مشکل و هر گونه سوال به واحد فناوری اطلاعات (روبروی سایت1) مراجعه فرمایید. ضمنا خوردن و آشامیدن در محیط سایت ممنوع می باشد.

توجه: درصورت نیاز به پرینتر درسایت 1 دانشجویان گرامی میتوانند با تهیه برگه A4 پبه صورت رایگان و تا 20 برگه را پرینت نمایند.سایت2

این سایت در طبقه اول و در مرکز سالن واقع شده است و دانشجویان می تواننددر قالب کلاس ها و کارگاه های آموزشی که در این سایت برگزار می شود از امکانات آن استفاده نمایند.
تعداد سیستم های کامپیوتری  :25 عدد
سایر تجهیزات :پرینتر لیزری- تخته آموزشی - ویدئو پروژکتور
ساعات کار سایت : مطابق با برنامه اعلامی از سوی اداره آموزش
شرایط استفاده از سایت :
 خوردن و آشامیدن در محیط سایت ممنوع است.کلیه نرم افزار های عمومی مورد نیاز بر روی سیستم ها موجود و همچنین شماری از نرم افزاری تخصصی مورد نیاز اکثر رشته ها نیز نصب می باشد. دانشجویان امکان استفاده از پرینتر سایت  را دارند. شایان ذکر است کلیه سیستم های این سایت متصل به منبع تغذیه برق مرکزی هستند و در صورت قعطی برق سیستم ها خاموش نگردیده و کاربران با خیالی آسوده بکار خود ادامه می دهند.


سایت دکتری

این سایت در طبقه همکف و انتهای ضلع غربی دانشگاه واقع شده که استفاده از آن مختص به دانشجویان مقطع دکتری می باشد که با در اختیار داشتن کارت ورود مخصوص درب می توانند از سایت استفاده کنند. علاوه بر این کلاس ها و کارگاه های آموزشی دانشجویان مقطع دکتری نیز در این سایت برگزار می شود.
تعداد سیستم های کامپیوتری  :40 عدد
سایر تجهیزات :پرینتر لیزری- تخته آموزشی - ویدئو پروژکتور
ساعات کار سایت :از 8:00 الی 23:00
شرایط استفاده از سایت :
برای استفاده از سایت هر دانشجو باید برای دریافت اکانت اینترنت به همراه کارت دانشجویی به مسولین سایت مراجعه کرده و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور و وارد نمودن آن  در vpn نصب شده روی سیستم ها از اینترنت استفاده کنند. میزان مصرف پهنای باند (حجم دانلود) برای هر دانشجو در هفته  4GB می باشد. خوردن و آشامیدن در محیط سایت ممنوع است.کلیه نرم افزار های عمومی مورد نیاز بر روی سیستم ها موجود می باشد.


سایت پایان نامه

این سایت در طبقه اول و در مرکز سالن در کنار سایت شماره 2 واقع شده است که تنها اعضای کتابخانه می توانند به پایان نامه های دانشگاه تهران به صورت آنلاین دسترسی داشته و طبق ساعات اعلام شده از طرف کتابخانه پردیس به این سایت مراجعه فرمایند.
تعداد سیستم های کامپیوتری  :8 عدد