اولویت های پژوهشی

اولویت های پژوهشی جهت تدوین پایان نامه، رساله و پروژه های تحقیقاتی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران
به اطلاع استادان و دانشجویان محترم می رساند، در راستای برقراری ارتباط میان دستاوردهای علمی و پژوهشی دانشگاه با حوزه صنعت، اولویت های پژوهشی دریافتی از تعدادی سازمان ها و شرکت های مستقر در جزیره کیش و همچنین مابقی سازمان های کشور از طریق لینک های ذیل قابل دسترس می باشند.
علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اداره پژوهش، دفتر ارتباط با صنعت مراجعه نموده، یا با شماره تماس 4430684-0764 تماس حاصل فرمایند.

قابل ذکر است فایل اولویت های پژوهشی سازمان ها و شرکت های مستقر در جزیره کیش، به دلیل دریافت عناوین بیشتری از سازمان ها و شرکت ها، هر چند وقت یکبار به روز رسانی خواهد شد.

 

 

عناوین پیشنهادی سازمان بنادر و دریانوردی برای حمایت از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی

در راستای اجرای نقشه جامع علمی کشور- مصوب ۱۳۸۹/۱۰/۱۴ شورای عالی انقلاب فرهنگی و به استناد وظیفه سازمان بنادر و دریانوردی مذکور در بند ۱۴ ماده ۳ آئین نامه این سازمان مبنی بر «تحقیق و مطالعه در امور بندری و دریایی و کشتیرانی بازرگانی» و همچنین تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت حمل و نقل دریایی به منظور تبادل دانش و تجربه، سازمان بنادر و دریانوردی از پایان نامه های تحصیلات تکمیلی حمایت مالی، علمی و معنوی به عمل می آورد۔ این حمایت شامل پایان نامه های دانشجویی تحصیلات تکمیلی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد که در یکی از دانشگاه ها. موسسات و مراکز آموزشی۔ پژوهشی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، زیر نظر استاد راهنمای منتخب دانشگاه، با موضوع مورد قبول سازمان در قالب قرارداد «حمایت ازپایان نامه های دانشجویی تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد/دکتری تخصصی» انجام می شود۔ 

جهت اطلاع از عناوین پیشنهادی، فرآیند مربوطه و مبلغ حمایت به سامانه ساتع (دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری) به آدرس ‎Sate.atf.gov.ir‏ مراجعه شود۔