عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

(جدید) راهنمای استفاده از سامانه آموزش الکترونیکی- ویژه اساتید دوره های حضوری دانشگاه تهران

(جدید) راهنمای استفاده از سامانه آموزش الکترونیکی- ویژه اساتید دوره های حضوری دانشگاه تهران


قابل توجه اساتید محترم:

جهت بهره برداری از زیرساخت آموزش های الکترونیکی و برگزاری کلاس های آموزشی دانشگاه بر این بستر نیاز است که کلیه اساتید محترم ابتدا به وسیله شناسه یکتای خود در وب سایت مرکز یادگیری الکترونیکی به نشانی elearn.ut.ac.ir ورود نمایند، سپس با مشاهده ویدئو و مطالعه PDF پیوست شده در این اطلاعیه ابتدا درخواست برگزاری دوره آموزشی تلفیقی را برای دروس خود در این سامانه اعلام نمایند. لازم به ذکر است که نحوه ارسال درخواست دوره تلفیقی در فایل های راهنما به تفضیل بررسی شده است و اساتید محترم می توانند با در دست داشتن کد 13 رقمی دروس خود که در سامانه جامع آموزش موجود است، این مرحله را طی نمایند. 

توجه: اساتید محترم توجه داشته باشند که از زمان ارسال درخواست دوره تلفیقی تا ایجاد پروفایل درس در سامانه elearn به حدود 2 تا 3 روز کاری زمان نیاز می باشد، پس خواهشمند است که در برنامه زمانبندی خود برای ارائه دروس این موضوع را درنظر داشته باشید.

پس از ایجاد پنل درس، اساتید محترم می توانند از کلیه ماژول های آموزشی موجود در سامانه مرکز یادگیری الکترونیکی بهره مند گردند. با توجه به اینکه این سامانه امکان ضبط جلسات کلاس مجازی را دارد پیشنهاد می شود که اساتید محترم درابتدای جلسه اقدام به ضبط کلاس مجازی نمایند تا در انتهای جلسه محتوی تولید شده برای دانشجویان قابل استفاده مجدد باشد. ضمنا نحوه شروع و خاتمه ضبط کلاس نیز در ویدئو و فایل PDF قابل مشاهده است.

**  فایل های راهنما  **

 

                  

 

 

 

 

 

آدرس کوتاه :