عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی مقطع کارشناسی با سوابق تحصیلی سال 1399 پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

قابل توجه پذیرفته شدگان نهایی مقطع کارشناسی با سوابق تحصیلی سال 1399 پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران


 
ضمن آرزوی موفقیت، پذیرش شما را در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران عرصه علم و تحقیق تبریک می گوییم . امید است در سایه لطف خداوند بلند مرتبه بیش از پیش موفق باشید .
به اطلاع پذیرفته شدگان ورودی‌ دوره‌های‌کارشناسی‌ پیوسته نیمسال اول سال تحصیلی 1399 می رساند که فرآیند ثبت نام در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به دو صورت الکترونیکی وحضوری می باشد که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است.
اسامی‌پذیرفته شدگان‌ بر روی  سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفته است. 
خواهشمند است قبل از مراجعه حضوری کلیه مطالب زیر و اطلاعیه سازمان سنجش و دانشگاه تهران (راهنما ودستورالعمل ثبت نام الکترونیکی و حضوری "مربوط به پذیرفته شدگان آزمون مقطع کارشناسی نیمسال اول سال 1399) را به دقت مطالعه فرمایید.
توجه: شماره داوطلبی، کد ملی داوطلب بدون صفر اول می باشد
 
الف- تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان:
ثبت نام الکترونیکی؛ (پیش از مراجعه حضوری)؛ بازه ثبت نام الکترونیکی تا روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۹/۸/20  از سامانه جامع آموزش reg.ut.ac.ir فعال می باشد.
یش از مراجعه حضوری از طریق سامانه گلستان (به آدرس reg.ut.ac.ir) ثبت نام الزامی می باشد. راهنما و دستور العمل ثبت نام الکترونیکی در این سامانه بارگذاری شده است.
نکته : 
پرداخت شهریه به  بصورت علی الحساب وصرفاً الکترونیکی انجام می گیرد.(لیست شهریه بصورت علی الحساب برای هر رشته به پیوست می باشد) . 
ثبت نام حضوری؛ متعاقبا اعلام می گردد.
آدرس پردیس بین المللی  کیش: جزیره کیش – بلوار میر مهنا – ابتدای نیایش – پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران  
تلفن :44430055-076 و 44435200-076 
ب ‍- مدارک‌ لازم‌ برای‌ ثبت‌نام‌ پذیرفته شدگان کارشناسی  :
1- اصل‌ و دو برگ‌ تصویر مدرک‌ دیپلم و پیش دانشگاهی که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ قید شده‌ باشد‌.
تبصره‌- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ پیش دانشگاهی  نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط موسسه‌ محل ‌اخذ مدرک که نشان دهنده تعداد واحدهای گذرانده شده و معدل باشد، به شرط حداکثر تاریخ فارغ التحصیلی تا تاریخ  1399/06/31 را ارائه‌ نمایند.
2 – اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و یک نسخه کپی از آن یا مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ را مشخص‌ 
 با توجه به یکی از بند های مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون سراسری (دفترچه شماره یک) سال 1399
3-ریز نمرات دوره دیپلم و پیش دانشگاهی ویکسری  تصویر از آن 
4-   فرم تعهد نامه محضری
5- مدارک زبان (در صورت داشتن )
6- پرداخت شهریه به  بصورت علی الحساب برای نیمسال اول وصرفاً الکترونیکی انجام می گیرد.(پرداختی فقط از طریق سامانه گلستان)
7- در صورت نهایی شدن ثبت نام و به حد نصاب رسیدن رشته مورد نظر، شهریه واریزی عودت داده نمی شود.
ج- مراحل ثبت نام حضوری :
مرحله اول: فرم های ثبت نام و تکمیل آنها 
مرحله دوم: مراجعه به حسابداری جهت تحویل فرم تعهد نامه محضری و دریافت مهر حسابداری. 
مرحله سوم: مراجعه به واحد آموزش (کارشناس رشته مربوطه) جهت تحویل مدارک
 
تذکرات‌ مهم :
با توجه به بخشنامه شماره 221446/460 مورخ 91/10/18 ریاست محترم مرکز سنجش آموزش و پرورش کلیه پذیرفته شدگان می بایست به همراه تصویر گواهی پیش دانشگاهی خود به «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» مراجعه و تائیدیه تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش و پرورش محل تحصیل خود را درخواست نمایند و رسید آن را در زمان ثبت نام به دانشگاه ارائه دهند.کلیه پذیرفته شدگان حتماً نام رشته و مؤسسه آموزش عالی محل تحصیل خود را در فرم «دفاتر پیشخوان خدمات دولت» اعلام نمایند.
 
حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.بدیهی است عدم مراجعه بموقع برای ثبت نام به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 99/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشده باشند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و قبولی آنان کان‌ لم‌ یکن تلقی‌ خواهد شد.
معدل‌ دیپلم و پیش دانشگاهی ‌ پذیرفته‌ شده‌ باید با معدلی‌ که‌ قبلاً در زمان ثبت‌نام برای شرکت در آزمون به‌ سازمان‌ اعلام‌ نموده‌، و یا در مراحل بعد اصلاح نموده است، یکسان‌ باشد، بدیهی است از ثبت‌نام قطعی آن دسته از داوطلبانی که دارای مغایرت معدل باشند (معدل مندرج در مدرک آنان کمتر از معدل اعلام شده به این سازمان باشد) خودداری خواهد شد.
در هرمرحله از ثبت نام و هنگام تحصیل  ،چنانچه  مشخص گردد که داوطلبی، حقایق را کتمان نموده یا واجد یکی از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور نمی باشد، قبولی وی کم لم یکن تلقی شده و طبق مقررات  با وی رفتار خواهد شد .
محل تشکیل کلاسها  جزیره کیش می باشد و حضور در کلاسها الزامی است. 
نظر به به اینکه پذیرش دانشجویان در این پردیس مطابق ضوابط نوبت روزانه (شهریه پرداز ) محسوب می گردد ، علی رغم برگزاری کلاسها در ترم جاری در روزهای پایانی هفته ، پردیس بین المللی کیش الزامی در زمانبندی کلاسها در آخر هفته نخواهد داشت .
از آنجا که تغییر گرایش و نقل انتقال پذیرفته شدگان دوره کارشناسی  میسر نمی باشد ،لذا در این خصوص درخواست های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود .
توجه : در صورت به حد نصاب نرسیدن ظرفیت پذیرش هریک از رشته ها، رشته مورد نظر تشکیل نمی شود.
 
حوزه معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی
پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران
آدرس کوتاه :