عناوین خبر ها عناوین خبر هاآرشیو اخبار آرشیو اخبار

متن خبر متن خبر

قابل توجه پذیرفته شدگان آزمون اختصاصی نیمسال اول 1397-98 کارشناسی ارشد پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

ضمن آرزوی موفقیت، پذیرش شما را در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران عرصه علم و تحقیق تبریک می گوییم . امید است در سایه لطف خداوند بلند مرتبه بیش از پیش موفق باشید .
به اطلاع پذیرفته شدگان قبولی قطعی آزمون اختصاصی مقطع کارشناسی ارشد سال 98-1397 می رساند که فرآیند ثبت نام در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به دو صورت الکترونیکی وحضوری می باشد که انجام هر دو نوع ثبت نام الزامی است.
اسامی‌ پذیرفته‌ شدگان‌ نهایی‌ نیز به پیوست می باشد.

الف- تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان نهایی‌ :

-ثبت نام الکترونیکی :

ثبت نام الکترونیکی (پیش از مراجعه حضوریبازه ثبت نام برای آخرین بار تا روز سه شنبه مورخ 1397/08/01 تمدید شد. ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه ثبت نام (به آدرسhttp://reg.ut.ac.ir) الزامی است. راهنما و دستورالعمل ثبت نام الکترونیکی در این سامانه بارگذاری شده است. راهنمای ثبت نام الکترونیکی در این سامانه بارگذاری شده است.
از پذیرفته شدگان قبولی قطعی درخواست می گردد ، لازم است  مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی، توسط داوطلب پیش از ثبت نام حضوری  طبق مدارک معرفی شده در ذیل این اطلاعیه در سامانه گلستان بارگذاری گردد .
نکته : پرداخت شهریه نیمسال اول به  بصورت علی الحساب وصرفاً الکترونیکی انجام می گیرد.

 
ثبت نام حضوری:

زمان ثبت نام حضوری : ثبت نام حضوری روز چهارشنبه 25 مهرماه97 می باشد.
ثبت نام پذیرفته شدگان در محل پردیس کیش صورت می پذیرد. بدیهی است عدم مراجعه پذیرفته‌شدگان در تاریخ‌ یا تاریخ‌های تعیین شده برای ثبت‌نام، به منزله انصراف از ادامه تحصیل تلقی خواهد شد.
آدرس پردیس بین المللی  کیش : جزیره کیش – بلوار میر مهنا – ابتدای نیایش – پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران  
تلفن : 4430055-0764

ب ‍- مدارک‌ لازم‌ جهت‌ ثبت‌نام‌ :

1- اصل‌ و یک برگ‌ تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌، وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌.
تبصره‌- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ اصل‌ گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) که نشان دهنده تعداد واحدهای گذرانده شده و معدل باشد، را ارائه‌ نمایند.
2 - اصل‌ شناسنامه‌ و کارت ملی 
3 – اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و دو نسخه کپی از آن یا مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد)  رامشخص‌ کند (برای‌ برادران‌). نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبین ذکور.
تبصره: اعطای معافیت تحصیلی به مشمولینی که دارای غیبت می باشند و یا فرصت آنان به پایان رسیده است امکان پذیر نمی باشد.
5-ریز نمرات دوره کارشناسی
6- فرم تعهد نامه محضری
7-  سفته (یک فقره سفته پنجاه میلیون ریالی)
8- مدارک زبان(در صورت داشتن )
9- پرداخت شهریه نیمسال اول بصورت الحساب طبق پیوست ذیل (پرداختی فقط از طریق سامانه گلستان )
10- پرداخت شهریه کارت دانشجویی (پرداختی فقط از طریق سامانه گلستان)

تذکرات‌ مهم :

محل تشکیل کلاسها در جزیره کیش می باشد .
در صورت ضرورت برای تقویت پایه علمی و کسب موفقیت بیشتر، دروس پایه و پیش نیاز با هزینه دانشجویان ارائه می گردد. پذیرفته شدگان موظفند به تشخیص گروه آموزشی مربوطه در این پردیس از 6  تا 12 واحد درس پیش نیاز وجبرانی از دروس مقطع کارشناسی (حتی در صورت تکرارواحدهای درس مزبور درمقطع کارشناسی )با پرداخت شهریه همان مقطع انتخاب و بگذرانند.
در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی «کان‌لم‌ یکن» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.
تشکیل هریک از رشته های آموزشی منوط و متوقف به حد نصاب رسیدن کلاسها در هر کدام از گروههای آموزشی می باشد. در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد پذیرفته شدگان ، دانشگاه تصمیم مقتضی اتخاذ می نماید و داوطلب حق هیچ اعتراضی را ندارد .
انتقال یا مهمان شدن پذیرفته شدگان این پردیس به سایر پردیس ها و دانشگاه ها ممنوع می باشد.
از آنجا که تغییر گرایش و نقل و انتقال پذیرفتگان میسر نمی‌باشد، لذا در این خصوص درخواست‌های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود.
حضور شخص پذیرفته شده جهت ثبت‌نام الزامی است و ثبت‌نام منحصراً در تاریخهای اعلام شده و با ارائه مدارک کامل مندرج در این اطلاعیه صورت می‌پذیرد.
از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 97/06/31 فارغ‌التحصیل‌ نشده باشند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و قبولی آنان کان‌ لم‌ یکن تلقی‌ خواهد شد.
قابل تاکید است که بر اساس مصوبه شورای پردیس در صورت  انصراف در هر زمان، دانشجو مستلزم به پرداخت مبلغ شهریه ترم و آیین نامه دانشگاه می باشد.
دانشجویان گرامی می توانند فرم تعهد نامه را از لینک فرم تعهد نامه دریافت نمایند.  سپس همراه با یک فقره سفته پنجاه میلیون ریالی که پشت سفته توسط ضامن 2 امضاء گردد جهت محضری نمودن فرم "تعهدنامه"به یکی از دفاتر اسناد رسمی (همراه با یک نفر ضامن )مراجعه نمایند. الزامی است امضاء دانشجو و ضامن درفرم مربوطه(تعهد نامه) دریکی از دفاتر اسناد رسمی گواهی شود .
تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری شده در روز ثبت نام حضوری الزامی می باشد.

مراحل ثبت نام :

مرحله اول: دریافت پوشه ، فرم های ثبت نام و تکمیل آنها

مرحله دوم: مراجعه به واحد زبان  ، جهت تعین سطح –  لینک ضوابط و شرایط مرکز زبان-
مرحله سوم : مراجعه به حسابداری جهت تحویل سفته و فرم تعهد نامه محضری و دریافت مهر حسابداری.
مرحله چهارم: مراجعه به امور دانشجویی (در صورت نیاز به خوابگاه)
مرحله پنجم : مراجعه به واحد آموزش (کارشناس رشته مربوطه) جهت تحویل مدارک
 

پیوست 1: جدول شهریه

پیوست 2: فرم تعهد نامه محضری

 

** نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران **

 


اداره آموزش پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

آدرس کوتاه :