عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

فراخوان پذیرش دانشجوی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه

فراخوان پذیرش دانشجوی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه


فراخوان پذیرش دانشجوی از دانشگاه سن پترزبورگ روسیه

دانشگاه سن‌پترزبورگ جهت پذیرش تعداد ۱۲ نفر در هر سال جاری و یا تعداد ۶ نفر برای هر نیم‌سال تحصیلی از دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا سال ۲۰۲۱ برای یک دوره ۳ الی ۵ ماهه اعلام موافقت نموده است. (دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیم‌سال سوم یا چهارم قبل از دفاع از پایان نامه و دانشجویان کارشناسی بعد از نیمسال ششم)

علاقمندان واجد شرایط می توانند برای نیم‌سال اول حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه ۹۸ و برای نیم‌سال دوم حداکثر پایان مهر ماه ۹۸ نسبت به تکمیل فرم پیوست اقدام و همراه با و مدارک لازم به کارشناس معاونت بین الملل پردیس (خانم شریفی) ارسال و یا به آدرس ایمیل asharifim@ut.ac.ir ارسال نمایند.

در ضمن مدارکی که تا تاریخ‌های فوق دریافت گردد در اولویت قرار می‌گیرند. خاطرنشان می‌سازد بعد از پذیرش اولیه از جانب اداره کل اعضای هیات علمی و دانشجویان بین الملل معاونت بین الملل دانشگاه مدارک به دانشگاه مذکور ارسال و تصمیم‌گیری نهایی جهت پذیرش با دانشگاه مقصد می‌باشد.

مدارک مورد نیاز:

۱- تکمیل فرم دانشگاه سن‌پترزبورگ (پیوست)

۲- مدرک زبان معتبر

۳- نوشتن شرح حال علمی به زبان انگلیسی با روسی

۴- کپی پاسپورت

۵- نوشتن انگیزه از سفر به زبان انگلیسی یا روسی

۶- موافقت شورای گروه

۷- موافقت پردیس / ‏دانشکده

۸- بیمه درمانی

۹- دانشجویان کارشناسی ارشد صورتجلسه تصویب پروپزال

تعهدات دانشگاه مقصد: معاف از پرداخت هزینه تحصیل + معاف از پرداخت هزینه اسکان (به استثنای هزینه‌های پیش آمده و اجباری دیگر طبق قوانین و مقررات دانشگاه میزبان بر عهده فرد متقاضی) + اعطای گواهینامه پایان دوره

تعهدات دانشگاه تهران: پرداخت ماهیانه مبلغ ۰۰۰/‏۰۰۰/‏۱۰ میلیون ریال برای مدت ۵ ماه + معرفی نامه ارزی ماهیانه به مبلغ ۱,۰۰۰ یورو مجموعاً ۵۰۰۰ یورو با هزینه شخصی

 

آدرس کوتاه :