عناوین خبر ها




















آرشیو اخبار

متن خبر

شرکت کنندگان در دوره فشرده آموزشی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برنده رقابت دانشجویی در کشور

شرکت کنندگان در دوره فشرده آموزشی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برنده رقابت دانشجویی در کشور


 

تعدادی از دانشجویان شرکت کننده در دوره فشرده آموزشی پردیس بین¬ المللی کیش دانشگاه تهران با بهره گیری از آموخته های خود در این دوره و همکاری با اساتید این دوره آموزشی موفق به کسب رتبه اول مسابقه ال جی چلنجر و دریافت جایزه 12 هزار دلاری این رقابت شدند.
خانمها ونوس جلالی، سپیده مهربد، هیلدا طاهری و زهرا کرمی از دانشجویان کارشناسی ارشد رشته طراحی صنعتی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران که در دوره آموزشی دو هفته ای معناشناسی در طراحی با رویکرد بینافرهنگی در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران حضور داشتند، با بهره گیری از مباحث مطرح شده در کارگاه و آشنایی با پروفسور زینگاله، مدرس این دوره، توانستند در میان شرکت کنندگان مختلف از دانشگاههای کشور به رتبه اول این مسابقه دست یابند.
این گروه پس از آشنایی با مسابقه و حضور در کارگاه پردیس کیش و بحث و تبادل نظر در رابطه با موضوع مسابقه با مدرسان دوره، پروفسور زینگاله، عضو هیات علمی دانشگاه پلی تکنیک میلان و دکتر اژدری، عضو هیات علمی پردیس هنرهای زیبای دانشگاه تهران، پروپوزال اولیه خود را برای شرکت در مسابقه ارائه دادند. گروه پس از داوری در بین ۵ تیم برتر قرار گرفته و جهت انجام دوره تحقیقاتی به دانشگاه پلی تکنیک میلان ایتالیا اعزام شده و با کمک مدرس کارگاه و با بهره گیری از تفاهم نامه همکاری بین دانشگاه پلی تکنیک میلان و پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران تحقیقات خود را تکمیل و عملیاتی کردند.
این تیم سپس دستاوردهای نهایی خود را به داوران ارائه داده و از نتایج سفر تحقیقاتی خود دفاع نمودند. در نهایت گروه متشکل از دانشجویان دانشگاه تهران موفق به کسب عنوان برتر و دریافت جایزه اول این مسابقه گردید.


 

آدرس کوتاه :