نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سایت1

سایت1


این سایت در طبقه همکف و ضلع غربی دانشگاه واقع شده و دانشجویان می توانند همه روزه از اینترنت و  نرم افزارهای مختلف استفاده نمایند .
تعداد سیستم های کامپیوتری  :22عدد
سایر تجهیزات :پرینتر لیزری- تخته آموزشی - تابلوی اعلانات
ساعات کار سایت :از 8:00 الی 18:00
شرایط استفاده از سایت :

برای استفاده از اینترنت در این سایت دو راه وجود دارد که هر کدام به شرح زیر است:

الف) اتصال از طریق شبکه دانشگاه تهران با شناسه یکتا:

بدین ترتیب هرکدام از دانشجویان گرامی به وسیله شناسه یکتای خود که دانشگاه تهران به ایشان اختصاص داده است می توانند با وارد کرد آدرس internet.ut.ac.ir در مرورگر از بستر شبکه دانشگاه تهران احراز هویت شده و طبق قوانین مرکز فناوری اطلاعات از اینترنت بهرهمند شوند.

ب) اتصال از طریق اینترنت اختصاصی پردیس

برای ارتباط از این طریق هر دانشجو باید برای دریافت اکانت داخلی پردیس اینترنت به همراه کارت دانشجویی به مسئول سایت مراجعه کرده و پس از دریافت نام کاربری و رمز عبور با وارد نمودن آن در صفحه احراز هویت پردیس (kishnet.ut.ac.ir) به اینترنت نامحدود پردیس متصل شوند. لازم به ذکر است درصورتی دانشجویان بخواهند در سایت های کامپیوتری پردیس از این طریق اینترنت اختصاصی پردیس متصل شوند نیاز است تا نام کاربری و رمز عبور داخلی خود را در vpn نصب شده روی سیستم های وارد کنند و از اینترنت استفاده نمایند.

توجه: درصورت بروز مشکل و هر گونه سوال به واحد فناوری اطلاعات (روبروی سایت1) مراجعه فرمایید. ضمنا خوردن و آشامیدن در محیط سایت ممنوع می باشد.

توجه: درصورت نیاز به پرینتر درسایت 1 دانشجویان گرامی میتوانند با تهیه برگه A4 پبه صورت رایگان و تا 20 برگه را پرینت نمایند.