عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

زادروز ستاره‌گان سپهر رستگاری فرخنده باد

زادروز ستاره‌گان سپهر رستگاری فرخنده باد


 
فرارسیدن جشن‌های ماه شعبان و زادروز ستاره‌گان سپهر رستگاری، پیشوایان راه نیک‌بختی، حضرت امام حسین ع، حضرت امام سجاد ع و اوستوره‌ی وفاداری و مهربانی و پهلوانی، حضرت ابوالفضل عباس ع، بر عاشقان و شیفته‌گان راه حق در سراسر گیتی، خجسته باد.
 
سوم شعبان، پرتوی از عظمت امام حسین ع پیشوای بزرگ آزادگان جهان است. در این روز کسی به‌دنیا آمد که سرنوشت اسلام به او، حرکت‌اش، قیام‌اش، فداکاری‌اش و اخلاص‌اش گره خورده است. حسین ع، قوقنوس آرزوهای انسان، بر شانه‌های نبوّت ص آشیان داشت و سایه‌ی همافر آزادگی را بر سرنوشت بشریت گستراند.
 
فرزند او، امام سجاد ع، اسوه‌ی صبر و شکیبایی و بردباری و برادر اَبَرقهرمان‌اش، حضرت ابوالفضل عباس ع، حافظان و وارثان بزرگ راه آزادگی هستند که امام‌شان را در به‌سامان رساندن مکتب خداباوران تاریخ، تنها نگذاشتند.
 
سوم شعبان، زادروز امام حسین ع، چهارم شعبان زادروز حضرت ابوالفضل عباس ع و پنجم شعبان زادروز امام سجاد ع، بر پوینده‌گان و دوست‌داران راه خدا، فرخنده باد.
 
دانشجویان، کارکنان و مدیران پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، همراه و همدل با همه‌ی دوست‌داران و پوینده‌گان راه رستگاری، این جشن‌های آسمانی را خجسته می‌دارند و بزرگ می‌شمارند.
 
پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران
 
آدرس کوتاه :