عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

رونمایی از کتابخانه دیجیتال و تازه های کتاب در پردیس بین المللی کیش

رونمایی از کتابخانه دیجیتال و تازه های کتاب در پردیس بین المللی کیش


مراسم افتتاحیه نمایشگاه تازه های کتاب کتابخانه پردیس بین المللی کیش  همراه با رونمایی از کتابخانه دیجیتال و معرفی اعضای فعال کتابخانه یازدهم خرداد ماه با حضور تعدادی از اعضای هیات رئیسه، اعضای هیات علمی، دانشجویان و کارکنان پردیس در محل این کتابخانه برگزار شد. 
در این مراسم ابتدا دکتر آکوچکیان مدیر پژوهشی و رئیس کتابخانه پردیس ضمن بر شمردن اهمیت کتابخانه در هر مجموعه علمی و دانشگاهی پربار بودن کتابخانه را موجب بالاتر بودن اعتبار علمی و پژوهشی آن مجموعه دانست. سپس از طرف یکی ار کارشناسان، کتابخانه دیجیتال پردیس به حاضرین معرفی شد. 
در ادامه مراسم دکتر محمد رضا سعید آبادی معاون ارتباطات و امور بین الملل پردیس کیش با تشکر از معاونت پژوهشی پردیس، رئیس و کارکنان کتابخانه از تلاش روزافزون آنان برای ارتقای کمی و کیفی کتابخانه تقدیر کرد. وی امکانات کتابخانه پردیس کیش را  مطلوب و از نظر کیفی قابل مقایسه با بسیاری از کتابخانه های معتبر دانشگاهی کشور دانست. وی با اشاره به اهمیت بازیابی و دسترسی سریع  اطلاعات از ذخایر کتابخانه، راه اندازی کتابخانه دیحیتال را با اهمیت دانست. دکتر سعیدابادی با تاکید بر اینکه نشاط علمی یک مرکز علمی وابسته به رونق و نشاط کتابخانه آن است رونمایی از تازه های کتاب در کتابخانه پردیس را بسان تحقق آرزوی دانشجویان و اساتید برای حضور و ملاقات با دانشمندان و متفکران و دارندگان جایزه نوبل دانست که آثارشان امروز در دسترس ما قرار گرفته است.
در پایان از اعضای فعال کتابخانه اعم از دانشجویان و کارمندان پردیس با اهدای لوح و هدیه تقدیر به عمل آمد.
آدرس کوتاه :