عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

تمدید فرصت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی تا 15 اسفندماه

تمدید فرصت ارسال آثار به مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه دانشجویی تا 15 اسفندماه


پیرو نامه ابلاغ فراخوان و شیوه‌نامه «مسابقه ارائه سه دقیقه‌ای پایان‌نامه-ویژه دانشجویان و دانش‌آموختگان کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه تهران»  با توجه به درخواست‌های مکرر، فرصت ارسال آثار به سامانه این مسابقه تا ۱۵ اسفند ماه تمدید شد.

لازم به ذکر است این مسابقه با هدف تقویت ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه، ترویج علم و فناوری و تقویت مهارت‌های ارتباطی در حال برگزاری است. دانشجویان سال دوم مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری و دانش‌آموختگانی که بیش از دو سال از دانش‌آموختگی آنها نگذشته باشد، می‌توانند برای شرکت در این مسابقه، مطابق شیو‌ه‌نامه (دریافت از اینجا) نسبت به تهیه فایل ارائه ویدئویی سه دقیقه‌ای از پایان‌نامه کارشناسی ارشد یا رساله دکتری خود اقدام و آن را به همراه سایر مدارک مندرج در شیوه‌نامه حداکثر تا ۱۵ اسفند ماه ۱۳۹۹ در بخش مربوط به این مسابقه در سامانه جشنواره‌ها و مسابقات اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران به آدرس culfest.ut.ac.ir بارگذاری کنند.

لازم به ذکر است آثار ارسالی در گروه‌های پنج‌گانه فنی و مهندسی، هنر، علوم انسانی، علوم پایه و کشاورزی، منابع طبیعی، محیط‌زیست و دامپزشکی بر اساس معیارهای مندرج در شیوه‌نامه مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت. به برگزیدگان این مسابقه، لوح تقدیر و هدایای نقدی اهدا خواهد شد و بر حسب ظرفیت اعلامی به مرحله منطقه‌ای این مسابقات معرفی می‌شوند. همچنین از پایان‌نامه‌های برگزیده برای انتشار در قالب کتاب حمایت خواهد شد.

آدرس کوتاه :