عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر و معارفه در پردیس بین المللی کیش

برگزاری مراسم تقدیر و تشکر و معارفه در پردیس بین المللی کیش


مراسم تقدیر و تشکر از معاونین ارتباطات و امور بین الملل، آموزش و تحصیلات تکمیلی و پژوهشی و معارفه معاون علمی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در 27 آذرماه با حضور اعضای هیأت رئیسه، مدیران گروهها، اعضای هیأت علمی و کارکنان این پردیس برگزار شد. 
در این مراسم ابتدا دکتر مجید علی زاده، رئیس پردیس، ضمن سخنانی مهمترین اهداف کوتاه مدت و بلند مدت پیش روی پردیس را برشمرد. وی با تاکید بر وجود عنوان بین المللی در نام پردیس یکی از اصلی ترین این اهداف را گسترش هر چه بیشتر همکاریهای علمی، آموزشی و پژوهشی با دانشگاههای برتر دنیا دانست. 
دکتر علی زاده در ادامه به تکمیل هرچه سریعتر طرح جامع و ایجاد منابع مالی پایدار برای پردیس به عنوان اولویت های مهم دیگر خود پرداخت. وی با تشکر از تلاشهای صمیمانه معاونین سابق پردیس ابراز امیدواری کرد که با تداوم ارتباط ایشان و همکاری و همدلی همه اعضای این خانواده بتوان به بهترین شکل ممکن به اهداف کلان پردیس دست یافت.
در ادامه دکتر صلاح کوچک زاده، معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی پیشین پردیس، ضمن ارائه گزارش مختصری از فعالیتهای انجام شده در دوران تصدی خود، مهمترین این فعالیتها را ایجاد انضباط آموزشی و افزایش قابل توجه برگزاری آزمونهای داخلی در پردیس عنوان کرد. وی با تشکر از تک تک کارکنان حوزه آموزش پردیس، عملکرد مطلوب این معاونت را مرهون تلاشها و مساعی بی وقفه آنان دانست.
سپس دکتر پرویز رشیدی رنجبر، معاون سابق ارتباطات و امور بین الملل پردیس، طی سخنانی با تاکید بر شرایط خاص پردیس درخصوص عدم حضور دائمی اعضای هیأت علمی مدعو، یکی از مهمترین دستاوردهای این معاونت را پذیرش دانشجوی خارجی پژوهش محور به جای آموزش محور در راستای برطرف نمودن این مشکل دانست. 
دکتر هوشنگ دولتشاهی پیروز، معاون پژوهشی پیشین پردیس، سخنران دیگر این برنامه بود که با اشاره به ارتباط با بیش از 50 شرکت خصوصی و ارگانهای دولتی مستقر در کیش به منظور تشخیص مشکلات و معضلات موجود در جزیره، هدف مندی پایان نامه ها در راستای حل این مشکلات را از اصلی ترین عملکردهای این معاونت دانست. 
آخرین سخنران این مراسم دکتر مرتضی زنده دل خیبری، معاون علمی پردیس بود که ضمن تحسین روحیه همدلی و همکاری کارکنان این پردیس ابراز امیدواری کرد با بهره گیری از این روحیه بتوان به اهداف پیش رو دست یافت. وی ایجاد و گسترش آموزش الکترونیکی و دوره های کوتاه مدت بین المللی را از مهمترین برنامه های خود در جهت بین المللی کردن هرچه بیشتر پردیس عنوان کرد. 
در پایان این مراسم لوح تقدیر و هدایایی از طرف پردیس و کارکنان آن به معاونتهای پیشین پردیس اهداء شد. 
 
 
آدرس کوتاه :