عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

بازدید سرپرست منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره و هیئت همراه از پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

بازدید سرپرست منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره و هیئت همراه از پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران


سرپرست و مدیر آموزش منطقه کیش شرکت نفت فلات قاره به همراه مدیر آموزش این شرکت در تاریخ 5 آذرماه با معاون پژوهشی   پردیس بین المللی
کیش دانشگاه تهران و تعدادی از مدیران و کارشناسان این پردیس دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار ابتدا آقای علیرضا قانعی، سرپرست منطقه کیش در شرکت نفت فلات قاره ضمن بر شمردن برخی مشکلات و مسائل حوزه کاری خود، خواستار برقراری تعامل و ارتباط با دانشگاه برای حل این مشکلات گردید. وی با اشاره به وجود میدان عظیم گاز و نفت در منطقه کیش، اظهار داشت که این جزیره امروز به عنوان یک جزیره نفت و گازی محسوب می شود و شرکت نفت فلات قاره در این منطقه، برای بهره برداری هرچه بهتر و بیشتر از این منابع خواستار همکاری با دانشگاهها و بویژه پردیس کیش دانشگاه تهران می باشد. 
در ادامه دکتر دولتشاهی با ابراز تاسف از مغفول ماندن بحث مهم ارتباط دانشگاهها با صنعت در کشور، ابراز امیدواری کرد که پردیس کیش بتواند با ایجاد و گسترش ارتباط با شرکت نفت فلات قاره، در این زمینه از پیشتازان و سرامدان این عرصه باشد. وی آمادگی پردیس را در ارائه تمامی امکانات آموزشی و پژوهشی برای پیشرفت صنعت در این منطقه اعلام کرد. 

در پایان اعضای این هیات از امکانات پردیس از جمله مرکز سلامت، کتابخانه، آزمایشگاههای توربوپمپ، سلولی مولکولی،  مکاترونیک و ... بازدید و توانمندیهای پردیس کیش را قابل توجه توصیف کردند. 
 

  
  
آدرس کوتاه :