عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

بازدید رئیس بیمارستان کیش از پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

بازدید رئیس بیمارستان کیش از پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران


رئیس بیمارستان جزیره کیش، به همراه جمعی از معاونین و مسئولین بیمارستان، روز  17 بهمن ماه از  مجموعه پردیس کیش دانشگاه تهران، در بخش های مرکز تندرستی و آمادگی جسمانی، آزمایشگاه زیست مولکولی، مجموعه آزمایشگاه های علوم ورزشی و آزمایشگاه مکاترونیک بازدید به عمل آوردند.  این بازدید در راستای فعالیت مشترک و تعاملات آموزشی، پژوهشی و اجرایی پردیس کیش دانشگاه تهران و بیمارستان کیش صورت پذیرفت.
در حاشیه این بازدید نشستی با حضور دکتر مجید علی زاده رئیس پردیس و دکتر مصطفی نادعلی نژاد رئیس بیمارستان در خصوص همکاری های متقابل انجام شد. در این نشست دو طرف ضمن ارائه پیشنهادهایی بر توسعه همکاری های دو جانبه تاکید و در خصوص فعالیت های متقابل و متنوعی که می تواند در جهت بهره برداری حداکثری از ظرفیت های موجود هر دو مجموعه کمک کند به بحث و تبادل نظر پرداختند.
از جمله موضوعات مطرح شده در این دیدار می توان به فعالیت های مشترک در مرکز تندرستی پردیس، دهکده سلامت کیش، توریسم سلامت، توسعه فن آوری و مرکز رشد، بازتوانی و تمرین درمانی آسیب ها و اختلالات اسکلتی عضلانی و بیماری های قلبی – ریوی اشاره کرد.
مرکز تندرستی و آمادگی جسمانی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در سال 1388 با برخورداری از تجهیزات ورزشی به روز و پیشرفته تکنوجیم راه اندازی و با هدف شناسایی، پیشگیری، اصلاح ناهنجاری¬ های جسمانی، تجویز تمرینات ورزشی، شناسایی استعدادهای ورزشی و پیشگیری از بیماری¬های مزمن و آسیب¬های ورزشی شروع به کار نموده است.

  

  

آدرس کوتاه :