عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

بازدید امام جمعه‌ی کیش از طرح توسعه‌ی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران

بازدید امام جمعه‌ی کیش از طرح توسعه‌ی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران


حجةالاسلام جناب آقای دکتر احمد حسن‌زاده امام جمعه‌ی محترم جزیره‌ی کیش، امروز شنبه یکم آبان‌ماه با حضور رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، از طرح توسعه‌ی دانشگاه تهران در جزیره‌ی کیش، بازدید کردند و از نزدیک در جریان ساخت این پروژه‌ی عمرانی ملی قرار گرفتند.
دکتر مجید علی‌زاده رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، در جریان این بازدید، با سپاس از امام جمعه‌ی محبوب کیش، مقدم ایشان و هیأت همراه را گرامی داشت و این بازدید را، سرمایه‌ی دانشگاه تهران در فرآیند اجرای این پروژه‌ی توسعه‌ای ملی، توصیف کرد.
حجةالاسلام دکتر حسن‌زاده در جریان این بازدید و ضمن استماع توضیحات کارشناسان و مهندسان حاضر در پروژه، در خصوص زیرساخت، کیفیت فنی، فازهای طرح توسعه و روند ساخت پرسش‌هایی را مطرح کردند که مهندس ناظر پروژه به این پرسش‌ها پاسخ داد.
رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران هم با یادآوری همکاری‌های سازمان منطقه‌ی آزاد کیش با نماد آموزش عالی کشور در این زیرساخت فرهنگی علمی، بر لزوم حمایت بیش از پیش مدیران ارشد اجرایی کیش از توسعه‌ی دانشگاهی و رفع موانع از جانب ایشان، تأکید کرد.
امام‌ جمعه‌ی محترم کیش پس از توضیحات رئیس پردیس بین‌المللی کیش تأکید کردند، دانشگاه تهران دانشگاه ملی و نماد آموزش عالی کشور است و کمترین کارشکنی و عدم همکاری با توسعه و پیش‌برد طرح‌ها و برنامه‌های آن، از جانب هر مسئولی پذیرفته نیست. ایشان همچنین افزودند صدور و تمدید مجوزها، ارائه‌ی تسهیلات، پشتیبانی فنی و مهندسی، کمترین انتظار ما از سازمان منطقه‌ی آزاد کیش در پاسخ به زحمات و خدمات دانشگاه تهران در خلیج فارس است. ایشان هم‌چنین طی تماس تلفنی با مدیرعامل محترم سازمان منطقه‌ی آزاد کیش و طرح بازدید خود، از ایشان خواستند بخش‌ها و معاونت‌های مرتبط را ملزم به هم‌افزایی در اجرای برنامه‌های دانشگاه تهران نمایند.
دکتر مجید علی‌زاده در پایان این بازدید، از توجه مستمر و مسؤولانه‌ی امام جمعه‌ی ارجمند کیش - که خود دارای شخصیت و تحصیلات عالی دانشگاهی هستند - به مسائل و موانع پیش روی پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، از حضور و بازدید اثربخش ایشان از طرح توسعه‌ی دانشگاه تهران، قدردانی و سپاس‌گزاری کرد.
امام جمعه‌ی محترم کیش که در این بازدید، از سوی حجةالاسلام کمالی مشاور ارشد ایشان همراهی می‌شدند، سرانجام با بدرقه‌ی رئیس و معاونان پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران، محل طرح توسعه‌ی دانشگاه تهران را ترک کردند.
 
  
 
پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه تهران
آدرس کوتاه :