عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد مشترک مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید با دانشگاه فورت وانگن آلمان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400 - 1399

اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد مشترک مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید با دانشگاه فورت وانگن آلمان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400 - 1399


با تبریک صمیمانه به‌مناسبت موفقیت شما در آزمون پذیرش دانشجوی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران، حضورتان را در دانشگاه تهران، نماد آموزش عالی کشور و عرصه‌ی دانش و پژوهش، گرامی داشته و توفیق روزافزون‌تان را از پروردگار مهربان می‌خواهیم.
به اطلاع پذیرفته شدگان نهایی آزمون اختصاصی مقطع کارشناسی ارشد  مشترک مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید با دانشگاه فورت وانگن آلمان برای نیمسال دوم سال تحصیلی 1400 - 1399می‌رساند؛ فرآیند ثبت نام در پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران به صورت کاملا الکترونیکی و رعایت مراحل آن به شرح زیر لازم‌ است:
 
توجه: شماره داوطلبی همان شماره پرونده داوطلب می باشد
الف- تاریخ ثبت‌نام از پذیرفته شدگان نهایی‌ :
1399/12/13 لغایت 1399/12/20 (13 لغایت 20 اسفند ماه 99 - پنج شنبه تا چهار شنبه)
 
-ثبت نام الکترونیکی :
توجه : برای دریافت شناسه یکتا شماره داوطلبی همان شماره پرونده می باشد..
ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان صرفاً به صورت غیرحضوری انجام می گیرد .
ثبت نام الکترونیکی از طریق سامانه جامع آموزش (به آدرس https://reg.ut.ac.ir از قسمت ورود به سامانه جامع با شناسه کاربری) الزامی می باشد. راهنمای ثبت نام الکترونیکی در این سایت موجود می باشد.
پذیرفته شدگان محترم باید مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام الکترونیکی را پیش از شروع فرآیند ثبت نام الکترونیکی به شرح زیر این اطلاعیه در سامانه گلستان آمده بارگذاری نمایند.
- پرداخت شهریه نیمسال دوم به  بصورت علی الحساب وصرفاً الکترونیکی انجام می گیرد.
 
نکات مهم :
- چنانچه هر یک از پذیرفته شدگان در روزهای تعیین شده ثبت نام نکند، عدم ثبت نام او به منزله انصراف تلقی شده و داوطلب واجد شرایط بعدی در صورت کسب حد نصاب لازم، جایگزین می‌شود.
- پرداخت شهریه تحصیلی مصوب هیأت امنا دانشگاه در زمان ثبت نام الکترونیکی الزامی است. عدم پرداخت شهریه مشخص شده به منزله انصراف تلقی شده و فرد واجد شرایط بعدی در صورت کسب حد نصاب لازم، جایگزین می‌شود
 
اطلاعات تماس:
آدرس پردیس بین المللی  کیش : جزیره کیش – بلوار میر مهنا – ابتدای نیایش – پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران  
تلفن : 4430055-0764
 
ب ‍- مدارک‌ لازم‌ جهت‌ ثبت‌نام‌ :
1- کپی تصویر مدرک‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) مورد تایید وزارت‌ علوم‌، تحقیقات‌ و فناوری‌، وزارت‌ بهداشت‌، درمان‌ و آموزش‌ پزشکی‌ یا شورای ‌عالی‌ انقلاب‌ فرهنگی‌ که‌ در آن‌ معدل‌ دوره‌ کارشناسی‌ (لیسانس‌) قید شده‌ باشد‌.
تبصره‌- پذیرفته‌شدگانی‌ که‌ به‌ دلایلی‌ قادر به‌ ارائه‌ اصل‌ مدرک‌ کارشناسی (لیسانس‌) نمی‌باشند، لازم‌ است‌ کپی گواهی‌ تایید شده‌ توسط دانشگاه‌ یا موسسه‌ آموزش‌ عالی‌ محل ‌اخذ کارشناسی‌ (لیسانس‌) که نشان دهنده تعداد واحدهای گذرانده شده و معدل باشد، را ارائه‌ نمایند.
2 -  تصویر کپی  شناسنامه‌ و کارت ملی 
3 –  تصویر کپی کارت پایان خدمت یا کارت معافیت دائم و دو نسخه کپی از آن یا مدرکی‌ که‌ وضعیت‌ نظام‌ وظیفه‌ (دوره‌های‌ کارشناسی‌ ارشد)  رامشخص‌ کند (برای‌ برادران‌). نداشتن منع قانونی ادامه تحصیل از لحاظ خدمت وظیفه عمومی برای داوطلبین ذکور.
تبصره: اعطای معافیت تحصیلی به مشمولینی که دارای غیبت می باشند و یا فرصت آنان به پایان رسیده است امکان پذیر نمی باشد.
5-ریز نمرات دوره کارشناسی
6- فرم تعهد نامه محضری
7- مدارک زبان(در صورت داشتن )
8- پرداخت شهریه نیمسال اول بصورت علی الحساب طبق پیوست ذیل (پرداختی فقط از طریق سامانه گلستان )
9- پرداخت شهریه کارت دانشجویی (پرداختی فقط از طریق سامانه گلستان)
 
تذکرات‌ مهم :
در زمان شیوع ویروس کرونا کلیه کلاس ها به صورت الکترونیکی برگزار خواهد و جنانچه بعد پایان این دوره تصمیمی مبنی بر تشکیل کلاس های حضوری اتخاذ شود محل تشکیل کلاسها در جزیره کیش خواهد بود.
در صورت ضرورت برای تقویت پایه علمی و کسب موفقیت بیشتر، دروس پایه و پیش نیاز با هزینه دانشجویان ارائه می گردد. پذیرفته شدگان موظفند به تشخیص گروه آموزشی مربوطه در این پردیس از 6  تا 12 واحد درس پیش نیاز وجبرانی از دروس مقطع کارشناسی (حتی در صورت تکرارواحدهای درس مزبور درمقطع کارشناسی )با پرداخت شهریه همان مقطع انتخاب و بگذرانند.
در هر مرحله‌ از ثبت‌نام‌ و هنگام‌ تحصیل‌، چنانچه‌ مشخص‌ گردد که‌ داوطلبی‌ حقایق‌ را کتمان‌ نموده‌ و یا اطلاعات غلطی ارائه و واجد شرایط نمی‌باشد، قبولی‌ وی «کان‌لم‌ یکن» تلقی‌ شده‌ و طبق‌ مقررات‌ با وی‌ رفتار خواهد شد.
تشکیل هریک از رشته های آموزشی منوط و متوقف به حد نصاب رسیدن کلاسها در هر کدام از گروههای آموزشی می باشد. در صورت به حد نصاب نرسیدن تعداد پذیرفته شدگان ، دانشگاه تصمیم مقتضی اتخاذ می نماید و داوطلب حق هیچ اعتراضی را ندارد .
انتقال یا مهمان شدن پذیرفته شدگان این پردیس به سایر پردیس ها و دانشگاه ها ممنوع می باشد.
از آنجا که تغییر گرایش و نقل و انتقال پذیرفتگان میسر نمی‌باشد، لذا در این خصوص درخواست‌های داوطلبان قابل بررسی نخواهد بود.
از پذیرفته‌شدگانی ‌که‌ حداکثر تا تاریخ‌ 99/11/30 فارغ‌التحصیل‌ نشده باشند، ثبت‌نام‌ به‌ عمل‌ نخواهد آمد و قبولی آنان کان‌ لم‌ یکن تلقی‌ خواهد شد.
قابل تاکید است که بر اساس مصوبه شورای پردیس در صورت  انصراف در هر زمان، دانشجو مستلزم به پرداخت مبلغ شهریه ترم و آیین نامه دانشگاه می باشد.
 
توجه: در صورت نهایی شدن ثبت نام و به حد نصاب رسیدن رشته مورد نظر، شهریه واریزی عودت داده نمی شود.
 
 

شهریه دوره:

1- شهریه تحصیلی دوره برای ورودیهای سال تحصیلی 1400-1399 به شرح جدول ذیل است:

نیم سال دوم تحصیلی نیم سال اول تحصیلی سال اول

شهریه ثابت= 46908477

شهریه متغیر به ازای هر واحد نظری= 3822172

شهریه ثابت= 46908477

شهریه متغیر به ازای هر واحد نظری= 3822172

ثبت نام درپردیس بین المللی کیش (ریال)

130

130

ثبت نام در دانشگاه فورت وانگن (یورو)

نیم سال دوم تحصیلی

نیم سال اول تحصیلی

سال دوم

2730

2730

ثبت نام در دانشگاه فورت وانگن (یورو)

شهریه ثابت= 46908477

شهریه متغیر به ازای هر واحد نظری (در صورت اخذ در ایران)= 3822172

*شهریه پایان نامه به ازای هر واحد= 4777716

شهریه ثابت= 46908477

شهریه متغیر به ازای هر واحد نظری (در صورت اخذ در ایران)= 3822172

*شهریه پایان نامه به ازای هر واحد= 4777716

ثبت نام درپردیس بین المللی کیش (ریال)

پیوست ها :
 
 
 
 
 

معاونت علمی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران

آدرس کوتاه :