عناوین خبر ها
آرشیو اخبار

متن خبر

آزمون جامع نیم سال دوم 1403-1402

آزمون جامع نیم سال دوم 1403-1402


**لطفا اطلاعیه را تا انتها مطالعه فرمایید**

نکته:
ارزیابی جامع (آزمون جامع) در هر سال تحصیلی با تصویب شورای آموزشی پردیس در دونوبت  تیرماه و دی ماه برگزار می شود. که حداکثر مدت مجاز شرکت در آزمون برای هر دانشجو در طول کل تحصیل دو نوبت به شرط داشتن مهلت و  سنوات مجاز(حداکثر تا پایان نیمسال پنجم) می باشد. 
 
 
به اطلاع دانشجویان محترم دکتری متقاضی آزمون جامع می رساند؛ متقاضیان آزمون جامع نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402 در روزهای یکشنبه ۱۷ و دوشنبه ۱۸ تیرماه ۱۴۰۳ به صورت حضوری و متمرکز درمحل پردیس کیش واقع در جزیره کیش برگزار خواهد شد. 
 
دانشجویان عزیز در نظر داشته باشند که فرآیند آزمون جامع در روزهای برگزاری، از 9 صبح شروع و تا ساعت 18:00 ادامه خواهد داشت. لذا زمان خود را بر این اساس تنظیم فرمایید.
 
 
 
آزمون جامع دانشجویان دکتری
 
توجه: دانشجویانی می‌توانند در آزمون شرکت نمایند که در ترم ایشان" ترم در انتظار برگزاری آزمون جامع" باشد.
 
برگزاری آزمون جامع به درخواست دانشجو و با درنظر گرفتن سایر ضوابط از جمله (گذراندن کلیه واحد آموزشی دوره با میانگین ۱۶ و داشتن مدرک زبان عمومی معتبر طبق آئین نامه و درخواست کتبی دانشجو برگزار می‌شود. از این رو دانشجویان پس از اتمام دروس دوره آموزشی، باید طی نامه رسمی درخواست خود را در این فرم تکمیل و حداکثر دو هفته قبل از آزمون به اداره آموزش ارائه نمایند.
 
 
لیست رشته ها و روزهای آزمون جامع در نیمسال دوم سال تحصیلی 1403-1402
لیست رشته ها دانلود 
روزهای آزمون جامع دانلود
 
 
موارد و نکات آزمون جامع
۱- ارسال نمره زبان به کارشناس رشته خود
۲- تکمیل فرم برگزاری آزمون جامع و ارسال آن به کارشناس محترم رشته(ایمیل کارشناسان در سایت پردیس کیش - درباره پردیس - کارکنان حوزه معاونت علمی قابل رویت می باشد)
۳- امتحان ممکن است به صورت کتبی و یا به صورت کتبی و شفاهی اخذ شود. (بنا به تشخیص گروه آموزشی می باشد)
 
 
معاونت علمی پردیس بین المللی کیش
 
 
آدرس کوتاه :