مرکز ورزش و آمادگی جسمانی

 

مرکز ورزش و آمادگی جسمانی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در راستای سیاست بهبود و ارتقاء سلامت دانشجویان در سال 1388 افتتاح گردید. هدف کلی و بنیادین راه اندازی این مرکز، خدمت رسانی به دانشجویان، کارکنان و اساتید این دانشگاه در زمینه تندرستی و بهبود کیفیت زندگی و شغلی آنان است.
برای دستیابی به این مهم، تمامی امکانات، تجهیزات حرفه ای و روزآمد و نیروی انسانی متخصص و مجرّب به کار گرفته شده اند. این مرکز با سه رویکرد ورزشی، تفریحی و آموزشی به دانشجویان و پرسنل پردیس کیش خدمات ارائه می نماید:
 

 


 

برای دستیابی به این مهم، تمامی امکانات و تجهیزات حرفه ای و روزآمد و نیروی انسانی متخصص و مجرّب به کار گرفته شده اند. این مرکز با سه رویکرد ورزشی، تفریحی و آموزشی به دانشجویان و پرسنل پردیس خدمات ارائه می­دهد:

1- ورزشی

شامل دستگاه های بدنسازی تکنوجیم، تردمیل مدیکال، دستگاه ارزیابی شاخص توده بدن، فوتبال دستی، ، میز پینگ پنگ، کیسه بوکس، آدمک های ویژه ورزش¬های رزمی، توپ ها و کش های بدنسازی، میز شطرنج و غیره می باشد.

شامل میز بیلیارد WIRAKA M-1 ، دستگاه ایر هاکی، دارت

3- آموزشی

آزمایشگاه های تحقیقاتی علوم ورزشی با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه علوم ورزشی به پژوهشگران، اعضای هیئت علمی و دانشجویان راه اندازی شده است. این آزمایشگاه ها با در اختیار داشتن تجهیزات به روز آزمایشگاهی آماده ارائه خدمات برای اجرای طرح‏های پژوهشی و پایان نامه‌های دانشجویی می‌باشد.
برخی از کلاس های تخصصی دانشجویان رشته¬ علوم ورزشی در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری در این آزمایشگاه ها برگزار می گردد.
استفاده از باشگاه برای دانشجویان، اساتید و کارکنان پردیس کیش به صورت رایگان بوده و برای سایر افراد مطابق تعرفه امکان پذیر است. 
  • افراد ملزم به پرداخت هزینه بیمه ورزشی هستند و اعتبار کارت بیمه ورزشی به مدت یک سال است.
  • ارائه اصل کارت دانشجویی برای دانشجویان الزامی می باشد.
 

زمان استفاده از باشگاه :

بانوان : 16 الی 18:15
آقایان : 18:30 الی 21
تعطیلات سالن ورزش : جمعه ها و روزهای تعطیل رسمی
جهت هماهنگی و کسب اطلاعات بیشتربه واحد امور ورزش مراجعه فرمایید.