مرکز ورزش و آمادگی جسمانی

 

مرکز ورزش و آمادگی جسمانی پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران در راستای سیاست بهبود و ارتقاء سلامت دانشجویان در سال 1388 افتتاح گردید. هدف کلی و بنیادین راه اندازی این مرکز، خدمت رسانی به دانشجویان وکارکنان این دانشگاه در زمینه تندرستی و بهبود کیفیت زندگی و شغلی آنان است.
 


 

برای دستیابی به این مهم، تمامی امکانات و تجهیزات حرفه ای و روزآمد و نیروی انسانی متخصص و مجرّب به کار گرفته شده اند. این مرکز با سه رویکرد ورزشی، تفریحی و آموزشی به دانشجویان و پرسنل پردیس خدمات ارائه می­دهد:

1- ورزشی

شامل دستگاه­های بدنسازی تکنوجیم، تردمیل مدیکال، دستگاه ارزیابی شاخص توده بدن، فوتبال دستی، ، میز پینگ پنگ، کیسه بوکس، آدمک های ویژه ورزشهای رزمی، توپ ها و کش های بدنسازی،میز شطرنج

2- تفریحی

شامل میز بیلیارد WIRAKA M-1 ، دستگاه ایر هاکی، دارت

3- آموزشی

آزمایشگاه­های تحقیقاتی علوم ورزشی با هدف ارائه خدمات تخصصی در حوزه علوم ورزشی به پژوهشگران، اعضای هیئت علمی و دانشجویان راه اندازی شده است.این آزمایشگاه ها با در اختیار داشتن تجهیزات به روز آزمایشگاهی آماده ارائه خدمات برای اجرای طرح‏های پژوهشی و پایان نامه‌های دانشجویی می‌باشد.
برخی از کلاس های تخصصی دانشجویان رشته­ علوم ورزشی مقطع کارشناسی ارشد و دکتری در این آزمایشگاه ها برگزار می گردد.
استفاده از باشگاه مختص دانشجویان و کارکنان پردیس کیش دانشگاه تهران و به صورت رایگان می باشد. افراد تنها ملزم به پرداخت هزینه بیمه ورزشی هستند و اعتبار کارت بیمه ورزشی به مدت یک سال است.

"ارائه اصل کارت دانشجویی برای دانشجویان الزامی است"

زمان استفاده از باشگاه :

هرروز از ساعت 16:15 الی 19:15 ویژه بانوان

هرشب از ساعت 19:30 الی 22:30 ویژه آقایان.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 4430055 و 4430056، داخلی 128 تماس حاصل فرمایید.