سایت کارشناسی

این سایت در طبقه همکف و ضلع غربی دانشگاه واقع شده و دانشجویان می توانند همه روزه از اینترنت و  نرم افزارهای مختلف استفاده نمایند .
تعداد سیستم های کامپیوتری  :22عدد
سایر تجهیزات :پرینتر لیزری- تخته آموزشی - تابلوی اعلانات
ساعات کار سایت :از 8:00 الی 18:00

توجه: درصورت بروز مشکل و هر گونه سوال به واحد فناوری اطلاعات (روبروی سایت1) مراجعه فرمایید. ضمنا خوردن و آشامیدن در محیط سایت ممنوع می باشد.

توجه: درصورت نیاز به پرینتر درسایت 1 دانشجویان گرامی میتوانند با تهیه برگه A4 پبه صورت رایگان و تا 20 برگه را پرینت نمایند.

سایت دکتری

این سایت در طبقه همکف و انتهای ضلع غربی دانشگاه واقع شده که استفاده از آن مختص به دانشجویان مقطع دکتری می باشد که با در اختیار داشتن کارت ورود مخصوص درب می توانند از سایت استفاده کنند. علاوه بر این کلاس ها و کارگاه های آموزشی دانشجویان مقطع دکتری نیز در این سایت برگزار می شود.
تعداد سیستم های کامپیوتری  :30عدد
سایر تجهیزات :پرینتر لیزری- تخته آموزشی - ویدئو پروژکتور
ساعات کار سایت :از 8:00 الی 23:00
 

سایت کارگاه ها

این سایت در طبقه اول و در مرکز سالن واقع شده است و دانشجویان می تواننددر قالب کلاس ها و کارگاه های آموزشی که در این سایت برگزار می شود از امکانات آن استفاده نمایند.
تعداد سیستم های کامپیوتری  :20عدد
سایر تجهیزات :پرینتر لیزری- تخته آموزشی - ویدئو پروژکتور
ساعات کار سایت : مطابق با برنامه اعلامی از سوی اداره آموزش
شرایط استفاده از سایت :
 خوردن و آشامیدن در محیط سایت ممنوع است.کلیه نرم افزار های عمومی مورد نیاز بر روی سیستم ها موجود و همچنین شماری از نرم افزاری تخصصی مورد نیاز اکثر رشته ها نیز نصب می باشد. دانشجویان امکان استفاده از پرینتر سایت  را دارند. شایان ذکر است کلیه سیستم های این سایت متصل به منبع تغذیه برق مرکزی هستند و در صورت قعطی برق سیستم ها خاموش نگردیده و کاربران با خیالی آسوده بکار خود ادامه می دهند.


سایت پایان نامه ها

این سایت در طبقه اول و در مرکز سالن در کنار سایت شماره 2 واقع شده است که تنها اعضای کتابخانه می توانند به پایان نامه های دانشگاه تهران به صورت آنلاین دسترسی داشته و طبق ساعات اعلام شده از طرف کتابخانه پردیس به این سایت مراجعه فرمایند.
تعداد سیستم های کامپیوتری  :8 عدد