شنبه 13 تیر ماه 1394
همايش با محوريت جزئيات حياتي رشد شركت هاي نوپا،مديريت رسانه هاي اجتماعي جهت تبليغات، راه كارهاي ايجادپروتوتايپ و بازخورد كاربر، ايجاد ساختارهاي قوي در فضاي مجازي
رئيس صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور (بنياد ملي علم ايران) روز پنج شنبه (11 تير ماه) با مديران، پژوهشگران، و اساتيد موسسه بين المللي تحليل كاربردي سيستم‌ها (IIASA) ديدار مي كند.
در جلسه مشترك رئيس رئيس صندوق حمايت ازپژوهشگران و فناوران كشور و سازمان پژوهش‌هاي علمي و صنعتي ايران، زمينه هاي همكاري مشترك در خصوص حمايت از طرح‌هاي پژوهشي و فناوري بررسي شد.
به همين مناسبت مراسم ترحيمي روز جمعه مورخ 1394/04/05 از ساعت 19 الي 20:30 در پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران برگزار گرديد.
صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور در راستاي ماموريت‌ها و اهداف خود فعاليت‌هاي جديدي در حوزه‌هاي «بازار مجازي پژوهش و فناوري»، «حمايت از همايش‌ها و رخدادهاي علمي» و همچنين«حمايت مالي از پژوهشگران، دانشمندان و فناوران خارج كشور براي حضور در مراكز علمي و فناوري» در دستور كار قرار داده است.
رييس صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور طي نامه اي از تمامي وزراء براي تعيين اولويت هاي پژوهشي درخواست همكاري كرد.
دريافت برنامه امتحانات نيمسال دوم 93-94 گروه هاي مختلف آموزشي پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران
شركت در نظر سنجي و ارزشيابي مركز زبان ويژه دانشجويان گرامي مشغول به تحصيل در مركز زيان پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران تا 14 تير ماه تمديد شد.
از عموم فارغ التحصيلان سال 1393 كه تا پايان اسفند ماه 1393 دفاع نموده اند دعوت مي شودحداكثر تا 7 تيرماه، جهت ثبت نام اقدام نمايند.
ويژه معرفي شدگان سازمان سنجش آموزش كشور
رييس صندوق حمايت از پژوهشگران روز دوشنبه در نشست با اساتيد و محققان پرديس ابوريحان دانشگاه تهران گفت: به دانشگاهها پيشنهاد مي كنم، مركز كارآفريني در دانشگاه ايجاد كنند.
به مناسبت برگزاري اولين همايش نقش حمايت از اختراعات وحقوق مالكيت فكري در رشد و توسعه ملي (قسمت دوم) نقش Patent در در آمد نا خالص كشورها
رييس صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور و رييس اولين كنفرانس " نقش حمايت از اختراعات و حقوق مالكيت فكري در رشد و توسعه ملي " اعلام كرد: بايد راه را براي اثرگذاري دارايي هاي فكري و جايگاه و اهميت حمايت از آن در توسعه ملي كشور، باز كنيم.

گروه های آموزشی

تعداد رشته هاي گروه : رشته
تعداد دانشجويان : نفر
تعداد فارغ التحصيلان : نفر
تعداد رشته هاي گروه : نفر
تعداد دانشجويان : نفر
تعداد فارغ التحصيلان : نفر
تعداد رشته هاي گروه : رشته
تعداد دانشجويان : نفر
تعداد فارغ التحصيلان : نفر
تعداد رشته هاي گروه : رشته
تعداد دانشجويان : نفر
تعداد فارغ التحصيلان : نفر
تعداد رشته هاي گروه : رشته
تعداد دانشجويان : نفر
تعداد فارغ التحصيلان : نفر
برگزاري كلاس هاي TOEFL , IELTS
Free Discussion
UTEPT
طرح توسعه پرديس بين المللي كيش
تقويم آموزشي نبمسال دوم 93-94
چكيده پايان نامه و رساله هاي پرديس
فارغ التحصيلان پرديس بين المللي كيش
مركز آموزش هاي آزاد دانشگاه تهران
مجله هاي بين المللي GJSET - آينده پژوهي - دانش و مديريت
پاسخ به پرسش هاي متداول

© Copyright 2015 | Ideh Pardaz Pirooz . All Rights Reserved