27°C شنبه 30 فروردین ماه 1393
Skip Navigation Links
اطلاعيه در خصوص درس دانش خانواده و جمعيت
آن دسته از دانشجويان مقطع كارشناسي كه تا كنون درس دانش خانواده و جمعيت را نگذرانده اند جهت روشن شدن وضعيت خود حداكثر تا مورخه 1393/02/15 به اداره آموزش مراجعه نمايند.
كسب مقام سوم در نهمين دوره مسابقات بين المللي روبوكاپ IRAN OPEN 2014 توسط تيم رباتيك دانشگاه تهران پرديس بين المللي كيش
نهمين دوره مسابقات بين‌المللي روبوكاپ IRAN OPEN 2014 با حضور تيم هايي از كشورهاي آلمان، چين، برزيل، تركيه و پاكستان در تاريخ 20 فروردين ماه 1393 در محل نمايشگاه هاي بين المللي تهران با شركت 388 تيم داخلي و خارجي در قالب ليگ هاي مختلف از جمله ربات هاي انسان نما، امدادگر، فوتباليست و ... برگزار گرديد. تيم رباتيك پرديس بين المللي كيش متشكل از آقايان سيد محمد حسين فاضلي، صادق سقط چيان و بهنام ايزدي در ليگ ربات هاي فوتباليست سايز كوچك به مقام سوم اين دوره از مسابقات دست يافت.
قابل توجه دانشجويان گرامي :

زمان ارزشيابي اساتيد از روز شنبه مورخ 93/02/13 لغايت چهارشنبه 93/02/24 مي باشد. دانشجويان مي بايست در بازه فوق نسبت به ارزشيابي اساتيد اقدام نمايند.
اداره آموزش پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران
دانشگاه تهران پرديس بين المللي كيش برگزار مي كند

دانشجويان و كاركنان علاقمند به شركت در همايش دوچرخه سواري جهت ثبت نام به امور ورزش و فوق برنامه مراجعه نمايند.
زمان: پنجشنبه 01/28/ 93 ساعت 21
مسير: دانشگاه به سمت دامون ساحلي
قابل توجه دانشجويان مقطع كارشناسي

قابل توجه دانشجويان گرامي مقطع كارشناسي، بازه حذف اضطراري از تاريخ 1393/01/30 تا 1393/02/01 مي باشد.
اداره آموزش
     معاون علمي و فناوري رئيس جمهور و رئيس بنياد ملّي نخبگان طي حكمي، دكتر نصرت‌اله ضرغام عضو هيأت علمي را به عنوان سرپرست صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران منصوب كرد.

    در حكم دكتر سورنا ستاري، رئيس بنياد ملي نخبگان خطاب به  دكتر نصرت‌اله ضرغام آمده است: «با توجه به جايگاه مبنايي تحقيق و پژوهش در كشور و لزوم توجه جدي به شكوفايي امور تحقيقاتي در راستاي توليد علم، فناوري و تجاري سازي و بهره‌مند شدن مردم از نتايج آنها از طريق ارائه كمك‌ها و خدمات حمايتي مادي و معنوي به پژوهشگران ايراني جهت نيل به آرمان‌هاي مقدس جمهوري اسلامي ايران علي‌الخصوص تحقق مرجعيت علمي و فناوري در منطقه و جهان و در پرتو ارزش‌هاي متعالي اسلام و رعايت اصول قانون‌مداري، اعتدال‌گرايي و منشور اخلاقي دولت تدبير و اميد، جنابعالي را كه از مراتب تعهد و تجارب ارزشمند علمي و اجرايي برخورداريد، به استناد ماده 8 مصوبه اصلاح اساسنامه صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران كشور به عنوان سرپرست صندوق حمايت از پژوهشگران و فناوران منصوب مي‌نمايم.

    توفيق جنابعالي را در ايفاي وظايف محوله از خداوند ممنان خواستارم.

    دكتر نصرت‌اله ضرغام،عضو هيأت علمي دانشگاه تهران، علاوه بر داشتن مقالات علمي پژوهشي متعدد فعاليت و سمت‌هايي همچون معاون علمي و فرهنگي سازمان برنامه و بودجه كشور، عضو كميسيون مشورتي شوراي عالي انقلاب فرهنگي، نخستين دبير شوراي عالي زيست فناوري كشور، رييس دفتر معاون اول رييس جمهور در دولت هشتم، رياست دانشگاه‌هاي اروميه، شهيد چمران اهواز، گيلان، علوم پزشكي گيلان، شاهد، بنيان گذار و رييس پرديس بين المللي دانشگاه تهران در كيش و استان البرز، معاون و مشاور رئيس و قائم‌مقام صندوق حمايت از پژوهشگران كشور و ... را در كارنامه خود دارند.

    پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران اين انتصاب شايسته را خدمت ايشان تبريك عرض مي نمايد و آرزوي سلامتي و توفيق ايشان را دارد.

     

دانشجويان دكتري كه شامل يكي از موارد زير باشند از ارائه مدرك زبان قبل از آزمون جامع معاف مي باشند

1-تمامي دانشجوياني كه از طريق سنجش در مقطع دكتري پذيرفته شده اند.

2-دانشجوياني كه در آزمون زبان ورودي دانشگاه شركت نموده و نمره 60 و بالاتر كسب نموده اند. اين نمره تا 2 سال از تاريخ آزمون اعتبار دارد.(جهت اطلاع از نمره زبان خود و دريافت گواهي مربوطه به مركز زبان مراجعه نماييد.)

3-دانشجوياني كه داراي مدرك زبان مورد قبول دانشگاه در زمان پذيرش بوده اند.UTEPT

(University of Tehran Proficiency Test)

IELTS

TOEFL Computer Based

TOEFL Paper Based

TOEFL IBT

TOLIMO

MCHE

رشته زبان و ادبيات فارسي

50

5

160

490

57

490

50

ساير رشته ها به جز رشته هاي زبان و ادبيات انگليسي و آموزش زبان انگليسي

60

5/5

180

510

64

510

60


متقاضياني كه 50%(مربوط به رشته زبان و ادبيات فارسي ) و 60%( مربوط به ساير رشته ها به جز رشته هاي زبان و ادبيات انگليسي و آموزش زبان انگليسي) نمره آزمون زبان عمومي ورودي دوره دكتري دانشگاه هاي تهران٬تربيت مدرس ،اصفهان٬صنعتي شريف، امام صادق (ع)،‌‌‌شهيد باهنر كرمان، تبريز، فردوسي مشهد و شيراز راكسب نموده­ اند از شركت در آزمون زبان عمومي معاف مي­ باشند.زبان عمومي در آزمون ورودي دكتري تخصصي كليه رشته هاي تحصيلي، زبان انگليسي مي باشد.

  • فقط داوطلبان رشته حقوق بين الملل مي توانند به جاي زبان انگليسي، زبان فرانسه را امتحان دهند.

  • مدت اعتبار قبولي در آزمون زبان عمومي حداكثر 2 سال پس از تاريخ برگزاري آزمون مي باشد.


توجه :

كسب حداقل نمره 10 از 20 درآزمون زبان عمومي براي كليه مربيان و ايثارگران الزامي است .

دانشجوياني كه اسامي آنها در جدول زير ذكر شده مجوز دفاع از پايان نامه و فارغ التحصيلي را به جهت عدم اتمام واحد هاي زبان خود دريافت نخواهند نمود.


جدول اسامي دانشجويان را از اينجا دريافت نماييد.